
Dolle pret!!
Altijd dolle pret tijdens het rijden met Wendy. Nooit keek ik tegen een rijles op. Wendy is heel geduldig met je en leuke gesprekken waren er eindeloos veel. Er wordt veel rekening met je gehouden en worden alle tips en tricks van het rijden je duidelijk aangeleerd. Overall was het rijden bij Wendy een toffe tijd die ik niet had willen missen!
Robin, autorijden was in het begin zeker niet iets waar jij op zat te wachten. Stap voor stap zijn we het traject ingegaan. Toch zag ik die glimlach op je gezicht komen.
Fijn om te zien dat je het onder de knie ging krijgen. We hebben hele fijne gesprekken gehad en ook lekker kunnen lachen.
Na je TTT kreeg je nog meer zelfvertrouwen. En na een ritje met de examinator werd het duidelijk waar je de puntjes op de βiβ moest zetten.
Van mij mocht je best wat harder rijden dan 80 op de snelwegπππ¨. Nou je hebt je bewezen hoor! Je slaagt glansrijk in de eerste keerβ¦ en Robin je bent echt een voorbeeld voor veleβ¦.doorzetten was het motto en het is je geluktπ